Jump to content

Photo

Microsoft Office Destek

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 MrNxDmX

MrNxDmX

***NR***

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,006 posts

Posted 16 September 2008 - 12:15 AM

Herkese merhabalar,
Ofis programları ile ilgili içinden çıkamadığınız sorunları, yada öğrenmek istediğiniz diğer konuları paylaşmak için, lütfen, bu konuyu kullanalım.

Forumda kirlilik olmaması için, açılacak olan diğer konular silinip içeriği bu başlığa taşınacaktır.

Ofis güncellemelerinin yükleme kaynağına entegre edilmesi, ofis kurulumlarının boyutlarının düşürülmesi, otomatik kurulumların oluşturulması ile ilgili detaylı anlatımlar hazırlandığında, bu konunun altına uyarı düşürülecektir.

Şu anda hazır bulunan anlatımlar ve linkleri şu şekilde:

Anlayışınız için teşekkür ederiz,
WinCERT Türkçe Ekibi

Edited by MrNxDmX, 16 September 2008 - 12:21 AM.

#2 yener

yener

WinCert Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 139 posts

Posted 16 September 2008 - 08:56 PM

arkadaşlar office programlarına SP ve güncelleme eklemek ve katılımsız yapmak için mükemmel bir program buldum, adı Office_Slipstreamer türkçe desteğide var, entegre edeceğiniz office programın diline göre programın dilini seçmeniz gerekiyor ve gerisini programa bırakın buyrun linki;

http://rapidshare.co...chive_.exe.html

#3 Guest_musaoguz92_*

Guest_musaoguz92_*
  • Guests

Posted 19 September 2008 - 05:27 PM

şimdi baktım hepsine güzel çalışmalar ama bende yapmak istiyorum kendime has bir tane yapıcam 2003 Professional ama ilk linke baktım ingilizce olduğu için tam ingilizcem olmadığı için anlayamadım :P

yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerekir :blink:

#4 Ali Arslan

Ali Arslan

WinCert Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 117 posts

Posted 29 September 2008 - 09:33 PM

sagol arkadaşım verdiğin programla entegre işini hallettim ama klsörde kapladıgı alan değişmiyor kurulumu yaptım güncelleme bulmadı aynı kapasite ve güncelleme bulmaması güzel

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users