Jump to content


Photo

Google Chrome artık beta değil!


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 entegre

entegre

    Wincert Addict

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 posts
  • OS:Windows XP Pro

Posted 12 December 2008 - 08:18 AM

Google'ın tarayıcısı Chrome, sessiz sedasız beta sürecini tamamladı. 1.0 sürümü için bağlantı burada Posted ImageGoogle Chrome beta sürecini tamamladı. 1.0.154.36 sürümü indirilmeye hazır. Google'ın 1 Eylül'de büyük bir sürpriz yaparak yayınladığı web tarayıcısı Chrome, yaklaşık 3,5 aylık bir beta sürecinin ardından nihayet 1.0.154.36 sürümüne güncellendi. Bu sürüm numarası, aynı zamanda Chrome'un artık beta olmadığını müjdeliyor.

Resmi Google Blogu'nda yayınlanan bir açıklamayla beta sürecinin sona erdiğini duyuran Google, yeni sürümün daha stabil olduğunu, video performansının arttığını, tarayıcının artık daha hızlı olduğunu ve yeni bir yer imleri konusunda yenilikler yaptıklarını söylüyor. Ayrıca gizlilik ve güvenlik konularında da bazı iyileştirmeler söz konusu.

Ancak beta sürecinin tamamlanmış olması tüm eksiklerin giderildiği anlamına da gelmiyor. Yine aynı blog'da yapılan açıklamaya göre, henüz tarayıcıya eklenmeyen RSS desteği için çalışmalar devam ediyor ve güncellemelerle birlikte çok yakında bu destek de kullanıcılara sunulacak.

Eğer Chrome'un önceki beta sürümlerinden birini kullanıyorsanız, tarayıcınız zaten otomatik olarak 1.0 sürümüne güncellenecektir. Kurulum dosyasını indirmek isteyenler ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

Download: Chrome 1.0.154.36


Kaynak
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users