Jump to content

XP SP3 AIO G

Recommended Posts

merhaba neOS oncelikle paketin icin cok tesekkurler ben sadece paketi ekledigimde 100 mb falan fazla oldu normalde nr paketlerinde olmuyordu biraz baktımda bazı dosyalar acık halde oyuzden sanırım fazla oluyor eger mumkun oluyorsa paketi ekledikten sonra kendiliginden o dosyalarıda sıkıştırsa o zaman yerden kazanırız yada sizin bir oneriniz varmıdır simdiden teşekkurler

Bugun nlite ile ekledim kurdum calışıyor boyutta artmıyor normalde RVM_Integrator_1.6 bununla eklemiştim

sadece alttaki resme bakarsanız kare icerisine aldıgım kısa yolları silmek istiyorum hangi dosyayı editlemem lazım kurulurken bunları atmasın diye

adszvhw.jpg

Edited by bymax

Bende de ie8 de activex uygulamaları yüklenmiyor bir türlü mesele flash player yada windows doğrulaması için gereken activex uygulaması gibi. Üst tarafta uygulamayı yüklemek için seçenekleri sunması gereken sarı uyarı barı çıkması gerekirken hiç birşey olmuyor.

Örnek:

pandaactivescan3-500x419.jpg

Biraz araştırdıktan sonra bunun Explorer 8'in bir hatası olduğunu öğrendim onun için önceki mesajımda ie8'in nasıl çıkartılacağını sordum. Başına bu durum gelen başka arkadaş var mı acaba?

Evet aynı sorun u bende yaşadım Hala IE8 Activex sormuyor üstelik ayarları default. AIO güncelleme paketi kullanan herkeste aynı sorun vardır. Ama şuanki işletim sistemide IE7 var ve yükseltme yapıp IE8 kurduğumda bi sorun yaşamıyorum Activex'ler çalışıyor. AIO paketindeki IE8 i çıkarıp IE7 yi ekleme şansımız varmıdır?

Edited by UsheR

Günlerdir üzerinde çalıştığım yeni sürüm nihayet kullanıma hazır :w00t:. Artık çok daha stabil bir xp'niz olacağına garanti verebilirim... Paketi beta adıyla yayınlamamın sebebi üzerinde çok fazla değişiklik yapmış olmamdır. Test sonuçlarına göre paketi en kısa zamanda stabil 1.0.4 sürümüne güncelleyeceğim.

Arkadaşlar özellikle belirtiyorum, yorumlardan çok test sonuçlarıyla ilgileneceğim! Ayrıca windows dosya koruması hatası alanlar nLite ile windows dosya korumasını devre dışı bırakarak tekrar test etsinler...

En kısa zamanda görüşmek üzere :welcome:.

ustam o ayrı bulamadım ben daha ayrıntılı yazarsan sevinirim şimdi senin paketi deneyecem uamrım windows dosya koruması hatası vermez ellerine saglık

xp kurulurken 13. dakikada hata verdi ona tamam diyerek geçtim masaüstüne geldiğinde lisans orjinal değil diye uyarı verdi herhalde ürün dogrulama yamasıda entegreli pakete birde "ara" nın 4,0 versiyonu da aktiv bi önceki pakette aktif değildi ama güncelleştirmede cıkmıyordu birazdan tekar paketleri entege edecem umarım 13. dakikada hata almam

sanal makinada 13. dakikada hata almadım ama diger yazdıklarım halen mevcut

Edited by Ali Arslan

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...