Jump to content

XP SP3 AIO G

Recommended Posts

benim entegre ettiklerim

neOS_XpSp3_AIO_UpdatePack_v1.0.4_Beta1_TRK

XForce_dotnetaio_Addon

XForce_Jre6u16_Addon

AR913TR

daha sonra benim sistemin driverlarını sonra katılımsız ayarlarını yapıp sonra da işlemi başlattım herşey güzelcene entegre edip isoya cevirdim kuruluma geldi kurdu 13. dakikada hata verdi ama sanalda vermedi paketi tekrar entegre edip deneyecem bide eski paketle masa üstü geldiğinde ürün orjinal değil diyip masaüstü siyah ekran oldu sag altta uyarı var onuda geçtim ara nın 4.0 versiyonunu sevmiyorum oda aktiv oldu önceki pakette aktiv değil di ya önceki paketi kullanırım yada bu paketin yeni sürümünü beklerim

sen başka paket ekledinmi ?

Edited by Ali Arslan

• neOS_XpSp3_AIO_UpdatePacks_v1.0.4_Beta1_TRK
  • Addons
  1. Kels Runtime
  2. Kels CPLBonus
  3. AR_Enhanced_rightclick
  4. NR_MovieMaker
  5. NR_MaviGorevYoneticisi
  6. NR_Prio
  7. Ricks_XentientThumbnails
  8. Foobarx86_KopyalamaSepeti
  9. Ricks_VisualTaskTips
  10. Preputium64_VLClock
  11. NR_MTU
  12. Teracopy_2.06b
  13. AR_Windowds_Hosts_Replace
  14. AR_SendTo_Extras
  15. XForce_dotnetaio
  16. BDBD_DriverPackEkranı

• XPtsp v1.3TR
  • DriverPacks

Yükleme sırasında ve sonrasında hiçbir problem ile karşılaşmadım. Sorunsuz kuruldu. Ayrıca Microsoft Update de hiçbir güncelleme bulmadı.

Emeğine, yüreğine sağlık Alperen..

Edited by erkantuzcu

• Addons
  1. Kels Runtime
  2. Kels CPLBonus
  4. NR_MovieMaker
  6. NR_Prio
  9. Ricks_VisualTaskTips
  10. Preputium64_VLClock
  11. NR_MTU
  12. Teracopy_2.06b
  14. AR_SendTo_Extras
  15. XForce_dotnetaio

• XPtsp v1.3TR
  • DriverPacks

Y

sende baya bi eklenti varmış onların ne işe yaradklarını bana söylersen sevinrim bende bendekilere entegre ederim işime yararsa

kurulum sorunsuz bi şekilde oldu güncellemelerde sadece bunu buluyo

Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 Yeniden Dağıtılabilir Paket Güvenlik Güncelleştirmesi (KB973923)

microsoftun sitesinde arattıgımda bulmuyor bazı cıkan gücnellemeri bulup nlite ile entegre ediyodum yeni paket gelene kadar

eklentilerin hepsi forumda mevcut. Bir çoğu çok küçük programdır ama büyük iş görür (rightClick - SendTo - Kopyalama Sepeti - Teracopy gibi) Bir kaç tane de görsel eklenti (VLClock - MaviGorevoneticisi - XThumbnails - VisualTaskTips - Prio gibi)

Edited by erkantuzcu

~Ali Arslan: Bu güncelleştirme ile ilgili biraz araştırma yaptıktan sonra bilgi vereceğim...

~morning: nLite'dan neden bu kadar nefret edildiğini anlayabilmiş değilim. nLite ile ilgili sorun yaşayanların tamamının bileşen çıkarma veya ince ayar gibi bölümlerin yanlış kullanımından kaynaklandığı bilinmekte. Güncelleme paketi ve eklentilerini nLite ile sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Bu konuda şu ana kadar sorun yaşan olmadı...

~KARiKATUR: Önce önerilerini ve sorunu cevaplayayım. Bu sürüme kadar sadece MU üzerindeki güncellemeleri temel alan paketler yaptım. Ama Microsoft SP3 için şu ana kadar 200'e yakın güncelleme yayınladı. Bu güncelleştirmeler SP4'ün içeriğinde de %99 yer alacaktır. Kısaca amacım tamamen güncel ve sorunsuz bir XP. Ama yinede istemenmeyen içerikler için kaldır eklentilerini sürekli güncelliyorum. One Piece dışında bu kadar geniş kapsamlı kaldır eklentisi hazırlayan bir yapımcı yok. Şimdilik bu şekilde devam edeceğim. Emin ol vaktim olsa birde sade paket yapacağım, ama Eylül'de dersane başlayacak ve belki bu paketi bile güncellemeye fırsatım olmayacak.

Ayrıca ActiveX ile ilgili sorun felan olduğu yok ;). Bu kuru bir söylenti. Güncelleme paketi Microsoft Update, Microsoft Update Catalog, Office Update, Microsoft Office Autorization Control, Office Update Engine ve Microsoft Silverlight'ın ActiveX kontrollerini reg kayıtlarıyla kaldırıyor. Bu ActiveX kontrollerine zaten ihtiyaç yok, bunlar güncelleme paketine dahil. Bunun dışında hangi sitede ActiveX sorunu yaşandığını gerçekten merak ediyorum...

Şimdi gelelim mesajına, gerçekten çok teşekkürler. Uzun bir aradan sonra sözüm ona böyle bir mesaj görmek beni rahatlattı. Birçok kişi aksini düşünüp bana karşı tavır alsada, ben halen teşekkür konusundaki tavrımı her fırsatta dile getireceğim. Ben asla kimseden ağır iltifatlar ve övgüler istemedim, beklemedim. Sadece ortada bir emek varsa ve karşılıksız yapılıyorsa kuru bir teşekkür edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ama sağolsun bazı kişiliksiz insanlar halen ağır eleştirilerle bana karşı tavırlarını ortaya koymakta. Kendi kişiliksiz karakterlerini benimsememi bekliyorlar. Bu kişiliksiz insanlar bana söyledikleri laflardan sonra eğer halen benim güncelleme paketimi kullanıyorlarsa, bu dünyada ve öbür dünyada hiçbir hakkımı helal etmeyeceğimi bilmelerini isterim !!! Son olarak imzamı iyi okumalarınıda öneririm :thumbsdown_anim:.

Edited by neOS

• Addons
  1. Kels Runtime
  2. Kels CPLBonus
  4. NR_MovieMaker
  6. NR_Prio
  9. Ricks_VisualTaskTips
  10. Preputium64_VLClock
  11. NR_MTU
  12. Teracopy_2.06b
  14. AR_SendTo_Extras
  15. XForce_dotnetaio

• XPtsp v1.3TR
  • DriverPacks

Y

KARIKATUR arkadaşım yeni paketle format attığım bilgisayardan ilgili bankaların internet sayfaelarından ekran görüntülerini veriyorum bende hiçbir problem yok, bence sen diğer eklentilerine tekrar bak

edit: doğrudur arkadaşlar benim hatam benim bilgisayarda varsayılan firefox seçili olduğu için hiç farketmemişim, özür dilerim yanlış anlaşılma olduysa, ie8'de olmuyor malesef yüklenmiyor güvenlik sertifikası, arkadaşlar haklı yani

Edited by yener

doğrudur ben varsayılanı firefox olduğunu farketmedim tekrar deneyip bildiriyorum hemen

edit: haklısınız arkadaşlar ie8'de sorun var sizin dediğiniz olay bendede meydana geldi kusura bakmayınr dalgınlık işte

Edited by yener

doğrudur ben varsayılanı firefox olduğunu farketmedim tekrar deneyip bildiriyorum hemen

edit: haklısınız arkadaşlar ie8'de sorun var sizin dediğiniz olay bendede meydana geldi kusura bakmayınr dalgınlık işte

bende denedim olmuyo ie8de bi problem var

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...