Jump to content

STYLERTB tr

major_ata

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

major_ata benim senden bir isteğim var eğer yapabilirsen çok memnun olurum

şu toolbar skn i türkçe yapabilirsen memnun olurum iki üç renk yaparsan daha da memnun

olurum gerçek addon olmasına gerek yok exe bile yapsan ben razıyım

144 kb

http://rapidshare.com/files/305220724/XPLIVE.rar.html

Edited by logosoft

• 2 weeks later...

major_ata Kardeşim ellerine sağlık çok teşekkürler çok güzel bir çalışma

Ayrıca bir şey söylemek istiyorum yanılmıyorsam siz X bir sitede Modifiyeli bir XP işletim sistemi yayınlamıştınız

çok güzeldi bende indirdim ama oradaki bir kullanıcı yüzünden Style Toolbar tartışması yüzünden konunuz Çöpe

taşınmıştı yanılıyorsam beni düzeltin çalışmanız için elinize sağlık tekrar teşekkürler...

evt bende hatırlıyorum

fakat bir kullanıcı dediginiz zaten toolbarın türkçe temasını hazırlayan kisidir. yanlıs anlasılmasında addonu degil,tr temasından bahsediyorum.

hazırlayan kisi xp aero xtreme adlı isletim sistemindede, sistemi icin hazırladıgı dosyaların ayrı olarak kullanılmasından hosnut olmadıgını belirtmisti :D :D

major atanın sistemi sanırım bu calısmayı kullandıgı ve ayrı olarak paylastıgı icin kaldırılmıstı. fakat tabiri caizse hala aynı major_ata demekki cok sevmis.

wincertte istedigi gibi paylassada tnct..sitesinde tozla bir etmislerdi major un konusunu, sonucta temayı hazırlayan kisi izin vermiyorsa paylasamaz hele onun bulundugu ortamda hehe :D :D :D

Edited by ss_tekin