Jump to content

Winstyle 2010 (tr)

BLaCk

Recommended Posts

Uzun bekleyişe değeceğine emin olabilirsiniz şimdiden :icon_cool: Tester listesinde bende varım.

Dört bir koldan türlü türlü makinelerde bu kadar farklı tester win 7'de bile olmadı beee :thumbsup_anim:

Edited by oguz

en sonunda istediğimiz winstyle geliyor ellerine sağlık BLaCk testerlere dağıtacağına genel dağıt test aşamasındadır de daha sağlıklı olur bence herkesde hatalar farklı olacak sen nasıl yaparsan yap herkes bir kusur bulacak Reflection_Edition(v2.0) da oldğu gibi herkes hataları sıraladı ama kullanmaktan geri kalmadı... saygılarımla

Edited by logosoft

en sonunda istediğimiz winstyle geliyor ellerine sağlık BLaCk testerlere dağıtacağına genel dağıt test aşamasındadır de daha sağlıklı olur bence herkezde hatalar farklı olacak sen nasıl yaparsan yap herkez bir kusur bulacak Reflection_Edition(v2.0) da oldğu gibi herkez hataları sıraladı ama kullanmaktan geri kalmadı... saygılarımla

Herkez değil "herkes" yazılır hocam...

en sonunda istediğimiz winstyle geliyor ellerine sağlık BLaCk testerlere dağıtacağına genel dağıt test aşamasındadır de daha sağlıklı olur bence herkesde hatalar farklı olacak sen nasıl yaparsan yap herkes bir kusur bulacak Reflection_Edition(v2.0) da oldğu gibi herkes hataları sıraladı ama kullanmaktan geri kalmadı... saygılarımla

yaw o kadar yazdım bi ona mı takıldın :):) herkes olsun o zaman herkes herkes mutlu oldunmu Edited by logosoft

Oğuz arkadaşım bende az çok tanıyorum altf4 ü yeni rumuzu ile BLaCK arkadaşımızıyaptığı iş hiç de kolay bir iş değil ben 8 10 dosya editleyeyim dedim sonra kahretsin deyip bıraktım inan çok meşekatli bir iş biliyorsundur..yani biraz da dediğin gülüp geçme olayını bizlerin yapması lazım inan daha program kurup kaldırmasını

bilmeyen insanlar var ama ne işse herkes her şeyi çok iyi biliyor ben ilk MrNxDmX arkadaşın viso su ile başladım gün geldi sistemim çöktü ama buradaki bazı şahıslar gibi acımasızca eleştirmedim hatta hiç birşey söylemedim yapa boza öğrendim insanlar armut piş azıma düş olsun istiyorlar eğer sistemleri çok değerli ise girmeyecekler böyle bir işe kimse kimseye zorla kullandırmıyor bahsettiği kmplayer olayında haksızmı sence ne örnekler var onun gibi he ben BLaCK IN avukatımıyım hayır haksız olduğu yerler elbette vardır ama birazda biz hoş görülü davranmalıyız diye düşünüyorum bak ilk post u yazdığında başladım demişti 6 7 ay oldu

hala uğraşıyor sadece biraz hakkını verelim zor bir iş (neyse uzatmaya gerek yok)

Saygılarımla...

NOT:bak artık herkez değil herkes yazıyorum:):)

Edited by logosoft

BLaCk arkadaaşım benim senden bir isteğim olacak tabi paketi bitirmişsin hayırlı olsun.yeni aklıma geldi gerçi ben uğraştım saçma sapan bir sey oldu bunu xp ye uyarlayabilirmiyiz.vistadriver icon programı var ama çok yavan geliyor..olursa diye sorayım dedim sadece...saygılarımla...

2jexx8i.jpg

Edited by logosoft

Bunu daha once VISO Reflection a entegre etmek istedim. Ancak testlere ve kendi kullandığımda karsılastıgım sorun suydu: Örnegin wordde birsey yazıyorsunuz bildiginiz üzere bu yazılım belirli surelerle disk durumlarına göz atarak guncelliyor. İşte bu guncelleme sırasında calısıyor iseniz kapattıktan sonra bir bakmıssınız ki o kadar yazdıgınız yok yada bozuk. Ben arastırmalarımda bu tür problemlerle karsılasanların oldugunu gormustum. İngilizce tarafta da arkadaslarla bilgi alısverisi yapmıstık onlar da onaylamıslardı ancak son durumu bilmiyorum.Ama isterseniz ekleyebilirim yine de yada bykus un harici tema olayı gibi yapabiliriz isteyen uygular :)

Edited by BLaCk