Jump to content

[Final] XP SP3 AIO Güncelleme Paketi v1.0.4

neOS

Recommended Posts

@erkantuzcu: Hocam paketteki OGAN versiyonu v2.0.48.0 yani en son sürümü.

@Ironeagle: Uyarın için teşekkürler. Yeni hash değerleri eklendi.

@ertugrul01: Paket zaten sadece Sp3 ile kullanılabilir. Konunun her yerinde Sp3 yazmasına rağmen böyle gereksiz bir soru sormanı anlayamıyorum. Tekrarında uyarı alacaksın...

@Paragon: xRez ve yRez değerlerini aşağıdaki gibi yaparak default hale getirebilirsin.

yRez =600
xRez =800

nLite ile Windows Dosya Koruması'nı devre dışı bırakabilirsiniz. Detaylı anlatımı konudaki 3. mesajda bulabilirsiniz.

Paketin ilk versiyonundan bu yana ısrarla devam eden İnternet Explorer 7 isteği üzerine IE7 eklentisi nihayet sizlerle :gleam:. Bu eklentiyi aslında ramazan bayramında hediye olarak yayınlamayı düşünüyordum ama malum bitmesi biraz uzun sürdü. Konudaki 2. mesajda ayrıntıları bulabilirsiniz. Ayrıca test sonuçlarını lütfen belirtin.

Tekrar görüşmek üzere...

Edited by neOS

Tekrar merhaba arkadaşlar. En sonunda mutlu sona ulaştım. Entegrasyonu ve kurulumu başarılı bir şekilde bitirdim. Yalnız sormak istediğim bir konu var: gpedit.msc komutuyla ekrana getirdiğimiz "Grup İlkesi" penceresi bende sanıyorum eksik

Tekrar merhaba arkadaşlar. En sonunda mutlu sona ulaştım. Entegrasyonu ve kurulumu başarılı bir şekilde bitirdim. Yalnız sormak istediğim bir konu var: gpedit.msc komutuyla ekrana getirdiğimiz "Grup İlkesi" penceresi bende sanıyorum eksik

• 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...