Jump to content

Yeni Yapmış Olduğum Sistemimdeki Hatalar

SoundMax

Recommended Posts

IE 7 sorunuzu tam anlayamadım o yüzden geçiyorum

acaba internet explorer ikonu sp3 ile kaybolma sorunu varya onu mu demek istiyorsunuz belki lüzümsuz olacak ama

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\HideDesktopIcons\NewStartPanel sağda yeni dword yaratıp ismini {871C5380-42A0-1069-A2EA-08002B30309D} değerini de 0 yaparsanız ve masaüstünü yenilerseniz orijinal ie ikonu gelmesi lazım

resme baktığımda iki windows teması bana farklı gibi geldi o yüzden saat ayarı farklı yani herhalde kastteğiniz birinde tarihi yazması diğerinde yazmaması dimi acaba aynı temayı mı kullanıyorsunuz sanal makine ve gerçek makinede

kullanıcı adınızın görünmemesi terminal hizmetlerinin başlamamasından ileri gelir ya siz bilerek kapattınız yada bi sorun varda başlamıyor servislerde terminal hizmetlerini otomatiğe çekin ve başlatın

logon ekranı sanırım hızlı kullanıcı değiştirme hizmetiyle ilgili ve denetim masasından kullanıcı hesaplarından da ayar yapmak gerekir buna bakın hızlı kullanıcı değiştirme de terminal hhizmetleriyle ilişkilidir

Edited by prince of persia