Jump to content

wxpUP SP3 Sonrası Güncelleme Paketi ve Eklentileri

gececi_78

Recommended Posts

setup kurulumunda sorun cıkmayan arkadaşlar nLite ile neleri entegre edip nasıl katılımsız(serial,dosya koruma vs.) yaptıklarınıda

DR.Web antivirüs ile taratıp temizlediğimde

örneğin ie6 153.600kb den 93.184kb ye düştü.Yani temizleme esnasında dosya da

ölüyor.(.exe) dosyalarına zarar vermeden temizleyebilecek antivirüs varmıdır acaba. ben

bulamadım nette.1.5tb datamda muhtemelen içindeki .exe ler Win32.polipos bulaşmış ve değıtıyor.

Virüsün sistemde etkisi farkedilmiyor lakin benim setup kurmam engellenince farkettim

Ben genelde antivirüs kullanmam bile çünkü sistemi zorluyorlar;şimdi ise harici hard diskimdeki

exe lerde etkilenmiş görünüyor şinanaydayız.Exe lerin yapısını bozmadan virüsü silen programyoksa ayvayı yedim.

Bence hepinizde vardır bu virüs :D çünkü çoğu antivirüsün de exe sine yayıldıgından ya kendinide siliyor

yada göremiyor bu virüsü :D

buraya yorum yazdım ve bozuk yazdı çünkü ie6 mdan temizlenen polip32 virüsü ie tyuda bozdu haliyle kusura bakmayın :D

Edited by elixirs

• 2 weeks later...

hocam öncelikle güncelleme için sağol paketleri en baştanberi takip ediyorum sağolasın ben bu paketleri kullanarak media center yapmayı düşünüyorum da paketleri hangi sıra ile yerleştiricem onu bilemedim yardım edebilirmisiniz ?

önce media centeri ekleyipmi devam edicem yoksa önce paketler sonra mı media center ?

Edited by SERCAN