Jump to content

wxpUP SP3 Sonrası Güncelleme Paketi ve Eklentileri

gececi_78

Recommended Posts

Malesef katalog dosyaları işlenmiyor gerçek makinadada aynı pakette sorun var.

Pakette bir sorun yok..

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi setuperr.log, dberr.txt, qfecheckte ve ayrıca 1 haftalık denemelerde(paket 15 nde yükledim nete ama öncesinde 3-4 gün kendim kullandım) bir sorun görmedim yaşamadım ...

post-9131-126877273265_thumb.png

Edited by gececi_78

• 2 weeks later...

Son update pack ile format attım ve 2 adet sorunum oldu.

1. si Formattan sonra ilk kullanımda IE8 simgesi masaüstünde varken 2. restart dan sonra simge açıldıgında kendiliginden gözümün önünde yok oldu.Bu bi sorunun göstergesimidir?

2. si ise benim için ciddi idi;Kullanacağım programları sırayla kurup deniyordum programlardan biri şöyle bi hata verdi

"An error occuered for starting......This app requested Runtime..." gibi bişeydi (resmini çekmeyi unutmuşum,koyacaktımda) Note:Microsoft C++ Runtimelibrary NERO8360 içinden gelip kurulmustu daha öncesinde zaten)

Ve program her açılışta bu hatayı verip kapanıyor başlamıyordu.

Bende yeniden format atıp yeniden yukledim herseyi ve aynı sırada kurdum programları fakat şu anda hata sız stabil calisiyor.

1. ve 2. hatalar önemlimidir,önemliyse sorunun kaynagi sizce ne olabilir.

Not: Katılımsızlar bunlardı Gececi_78 arkadasımızın 5 addonu + Dotnet-X-Force + msn2009 + Java18-X-Force + HashTub3-Allen + Foxit3-Allen...

Edited by elixirs

Falcon77 peki Format atmadan bu hatayı düzeltebilirmiydim?Ben düzeltemedim ve format attım şu anda böyle bi hata almıyorum hiç.

Yinede birdaha bu sorunu yaşarsam formatsız çözümü varmıdır bilmeliyim :D

ben winamp kurulamama problemini çözdüm... Winamp ı kuruyorum hata veriyor ,çalışmıyor.youruninstaller la kaldırdım winampı. Eklentilerinide(msn) kaldırdım. sonra pc yi yeniden başlatınca ve yeniden winamp kurunca sorun çözüldü...Sanırım sorun neronun addonudan değilde msn plus addonundan kaynaklanıyor...Msnplus addonda winampda ne dinliyorum eklentiside var sanırım bu eklenti var iken winamp kurulamıyor uzerine-çakışma oluyor.Yeniden kaldırıp yükleyince winampı sorun çözüldü...

Nero addonda sorun yokmuş...(daha doğrusu benim kullandığım Nero Lite 8.3.13.0 türkçe addonunda)Ama senin sorunun kullandğın nero addonunda olabilir...Tavsiyem benim kullandığım addonu dene.(tnctr de var)

Edited by falcon77

Paketi güncelledim aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir hata almadım, 2 gündür kullanıyorum bir soruna rastlamadım...

Daha önceki uyarılarımı tekrarlayayım inşaAllah dikkate alırsınız...

-- "PAKETLE" ilgili soru(larınızı)nuzu sormadan önce lütfen paketin MD5 değeri ile indirdiğiniz dosyayı kontrol edin

(basit bir md5 kontrol programı -> ftp://ftp.pardus.org.tr/pub/md5summer.exe)

-- Paketi virüssüz temiz bir işletim sistemi ile entegre ettiğinizden emin olun.

-- Hatayı "tekrarladığınızdan" emin olun yani ilk entegreden hemen sonra hatalı sonucuna varmayın.

-- Buradaki güncelleme paketi harici "eklenti(ler), temalar, sürücü paketleri vs.vs." ekleyip hazırladığınız sistemler ile lütfen şu "hata" var bu "hata" var demeyin... Diğer bir deyişle hata bildirimlerinizi sadece 1. mesajdaki paketleri ekleyerek hazırladığınız sistem ile aldığınız sorunları dile getirin..

-- Tüm bunlara rağmen hata alıyor ve düzelmiyorsa o zaman paketler size göre değildir alternatif yöntemler araştırın , nereden ? = google.com

post-9131-127158082052_thumb.jpg

Not : Özel mesaj alımını kapattım lütfen özel mesaj yollamaya çalışmayın özel istekde bulunmayın peşin peşin söyleyeyim yapamam -zamanım yok- ...

Allah 'a emanet olun...

Edited by gececi_78