Jump to content

wxpUP SP3 Sonrası Güncelleme Paketi ve Eklentileri

gececi_78

Recommended Posts

@hakankan

Uyarı vermiyorum ama kendine çeki düzen vermen gerektiğini bir kez daha hatırlatırım.

Burda bu tür yaklaşımlara kesinlikle izin vermiyoruz.

Basit şeyler üstünden forumu germeyin kimseyede hakaret etmeyin.

Özür dilemenizi beklemiyoruz ama bu üslübla devam ederseniz uyarı yapılmadan banlanacaksınız.

Allah Allah

Kim önce emir kipi ile konuşmuş bak bakalım.

(Hatanı hala düzeltmemişsin) Bu söz sana ait teşekkür edeceğine maaş,lı elemanın gibi azarlıyorsun bu kadarda olmaz.

Birde konuşturmam falan bunlar nedir böyle burası sokakmı istemiyorsanız siteye uğramazsınız.

Forum,un kendi düzeni içinde kuralları vardır uymak zorundasınız.

Size hakaret yada sataşma içeren bir mesaj yazıldıysa bize rapor edersiniz bizde onu uyarırız gerekiyorsa mesajıda sileriz.

Ama bireysel hak arama başlarsa düşün forum,un halini lütfen duyarlı olun ve konuyu uzatmayın.

hadi sen yöneticisin hiçbişey olmadan atlayanlar varya onlara tilt oluyorum lafım onlara.

Hakan burda hiç kimseyi tanımıyorum paket yapan arkadaş Allah razı olsun hiç bişey beklemeden yapıyor bizde kullanıyoruz güncelleme tarihini yanlış yazmış ve upload etmiş ondan başlayan bi tartışma aldı gitti başını bu tür şeylere takılmamak grerekli o yüzden sende mesajını düzelt yine tartışma cıkmasın ve ortam gerilmesin herkez kendince haklı o yüzden şu haklı bu haksız demiyorum

Guest hakankan

Hakan burda hiç kimseyi tanımıyorum paket yapan arkadaş Allah razı olsun hiç bişey beklemeden yapıyor bizde kullanıyoruz güncelleme tarihini yanlış yazmış ve upload etmiş ondan başlayan bi tartışma aldı gitti başını bu tür şeylere takılmamak grerekli o yüzden sende mesajını düzelt yine tartışma cıkmasın ve ortam gerilmesin herkez kendince haklı o yüzden şu haklı bu haksız demiyorum

tamamdır..

wxpUpPackUP_UpdatePack_20102011

IE8_WinXPSP3_True_AddOn_20102011

Silverlight_Svcpack_Addon_4.0.60831.0

Mozilla Flash Plugin_11.0.1.152

Paketlerini güncelledim..

usta eline koluna sağlık. test ettim eklentilerle ilgili hiç bir güncelleme bulunmuyor. tebrikler.

Guest hakankan

eline sağlık gececi, forumda onepiecenin .NET gerçek eklentisi var. onlarıda güncelleme paketine eklemeyi düşünürmüsün acaba?

link verebilirmisin?

iyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda nlite ile entegre işlemlerinde sürekli hata alıyorum bende bu yüzden RVM_Integrator_1.6 ile entegre ettim sanal pcde ise yüksek öncelik 13 istege bağlı 5tane buldu güncellemenin tarihlerine baktım kimisi 2008 den kalma resim ekleye bilirsem eklerim birazdan sanırım entegre işlemi hatalı olmuş acaba sin hangi yolu izliyorsunuz yada nlite yada RVM_Integrator_1.6 bozuldu ?

iyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda nlite ile entegre işlemlerinde sürekli hata alıyorum bende bu yüzden RVM_Integrator_1.6 ile entegre ettim sanal pcde ise yüksek öncelik 13 istege bağlı 5tane buldu güncellemenin tarihlerine baktım kimisi 2008 den kalma resim ekleye bilirsem eklerim birazdan sanırım entegre işlemi hatalı olmuş acaba sin hangi yolu izliyorsunuz yada nlite yada RVM_Integrator_1.6 bozuldu ?

nlite bazen yamuk yapabiliyor benimde daha önce başıma geldi. RVM ile yapmak en sağlamı.

ben önce updatepack'i sonra mediaplayeri ardındanda ie8'i ekliyorum tek tek yani. bunların dışında kalan addonları vs.. ise toplu ekliyorum.

nlite bazen yamuk yapabiliyor benimde daha önce başıma geldi. RVM ile yapmak en sağlamı.

ben önce updatepack'i sonra mediaplayeri ardındanda ie8'i ekliyorum tek tek yani. bunların dışında kalan addonları vs.. ise toplu ekliyorum.

aynen bende öyle yapıyorum. RVM Integrator kullanarak Windows updatelerini,Media player 11 ve Internet Explorer 8 dosyalarını entegre ediyorum. sonra kalan tamamını nlite ile entegre edip tamamlıyorum. şimdiye kadar hiç sorun yaşatmadı.. birde şunu belirteyim entegre sırasında pc de başka iş yapıp meşgul edilmezse daha iyi olur.

Guest hakankan

aynen bende öyle yapıyorum. RVM Integrator kullanarak Windows updatelerini,Media player 11 ve Internet Explorer 8 dosyalarını entegre ediyorum. sonra kalan tamamını nlite ile entegre edip tamamlıyorum. şimdiye kadar hiç sorun yaşatmadı.. birde şunu belirteyim entegre sırasında pc de başka iş yapıp meşgul edilmezse daha iyi olur.

"sonra kalan tamamını nlite ile" dedikleriniz neler acaba?

"sonra kalan tamamını nlite ile" dedikleriniz neler acaba?

diğerleri dediklerim şunlar

dvd içinde kurulması istediğim programların entegresi (ultraiso,framework,office vb.)

gereksiz bileşenlerin silinmesi( windows messenger,fax sihirbazı vb.)

gereksiz sürücü veritabanının silinmesi( eski ekran kartı,yazıcı,modem sürücüleri vb.)

istediğim ince ayarlar( çevrimdışı dosya eşitlemesi ,Documents and Settings klasörünün Users olarak değişmesi vb.)

• 1 month later...

yeni paketten haber varmı?

günaydın hakan ve forum sakinleri, ben kendi adıma konuşayım ve yanlış anlaşılma olmasın gececi hocamın yaptıgı en son paket ile x-force ın yaptıgı paket ile bi güncel paket yaptım xp kurulumunda 1-2 tane güncelleme buluyor 1-2 tane için paket calışması kanatimce olmaz bende ufak tek bişeyler yapıyorum nlite ile kolay iş değil bide yaptıgın paketin test edilmesi lazım sanal pc de olumlu sonuc alsanda gercek pcde sorun cıkarabiliyor ben en son paket ve 1-2 tane güncellemeyide entegre ettim şuan için güncelleme bulmuyor kötü yazılım temizleme dışında.

burda paket yapan arkadaşlarda teşekkürler bizleri bırakmadıgı için