Jump to content

IE8 addon yapımı

Recommended Posts

Arkadaşlar,katılımsız windows xp entegre etmekte oldukca yol aldığımı sanıyorum,ancak çözemediğim 2 program kaldı.İnternet explorer8 ve windows live messenger bu 2 programı xp ye ekliyemiyorum eklesemde sorunlar veriyor.

Aylardır bu konu üzerinde çalışıyorum ama sözü geçen 2 program hakkında bir arpa boyu yol alamadım,nereye kime rica etsem google da hazırları varken neden uğraşıyorsunki cevabını alıyorum.

Arkadaşlar bu 2 program bir sırmıdır?Neden kimse yardım etmiyor,Son ümidim bu site,inşallah bir arkadaş çıkar ve bu sorunumu çözmeme yardımcı olur.

Saygılarımla...

Not:Yanlış yere konu açtımsa yönetimden özür dilerim.

Edited by refikilhan

Tenkitlerle dolu olsada bir cevap alabilmek insanı rahatlatıyor. Teşekkürler dostum.Evet IE8 ve windows live messenger adonlarını yapamadım,ama ben tüm diğer konularda yardım aldığım halde her nedense sözünü ettiğim bu 2 program ile ilgili yeterli yardım alamadım.

Katılımsız xp ile ilgili biraz yol katettim derken kendimi haklı sayıyorum,zira su anda kullandığım windows xp IE8 ve messenger hariç herşeyiyle kendi emeğimdir.

Benim sorunum sadece sözünü ettiğim bu 2 program yanlız ben bir cümlenize biraz takıldım İllede kendim hazırlayacağım diyorsan daha çok aylarını feda etmen gerekecek. Acaba bu 2 programla ilgili herkesten saklanan benim bilmediğim çok gizli bişeymi var.

Sonuç olarak bu sitede yardım,destek görmeyeceksem sağlık olsun.

Saygılarımla

Edited by refikilhan

Gizli birşey yok, internette ne arıyorsan bulabilirsin.Biraz ingilizcen varsa kaynaklar sonsuz.

Sorun insanların yeterli vaktinin olmaması.

Ben burda messenger kurulumunun nasıl hazırlanacağı anlatmak istesem belki 2 günümü harcarım ama kurulumunu yapmak benim 1-2 saatimi alır.

Yardım - destek görmek soru sorup herşeyi a'dan z'ye anlatımlı hazır beklemek değildir. Araştırmak, bunun sonucunda eğer takıldığın yer olursa bunu sormaktır.

Ki şu anda xp ile ilgili bulamayacağın ve yapamayacağın birşey yok. Kaynaklar neredeyse sınırsız...

Edited by X-Force

• 4 weeks later...