Jump to content

Messenger 2011 15.4.3508.1109 Türkçe support x64&x86

Rocco

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Bu çalışma xp ile uyumsuz dimi @Rocco?

Xp'de çalışmıyor

Ellerine sağlık tek paket içerisinde 32 ve 64 bit sistemini kendisi belirleyip kurması boyutununda böyle küçültülmüş olması doğrusu beni cezbetti.Cafe,de ana makina win7 hemen kuracağım nasip olursa. Test demiyorum zira önceki paylaşımlarından seni yakinen biliriz.;)Paylaşım ve emeğin için teşekkür ederim.Ayrıca yeni görevin hayırlı olsun başarılar dielrim.:)

Pekde yeni sayılmaz, hani... yaklaşık 2buçuk senedir...

aferim :)

:albert: :nunchaku::dancing:

Edited by Rocco

x64 için olan programlarar 32 bitte kurulmicağını yada tam tersi hangisine ihtiyaç varsa her ikiside mevcut ona göre kurulur arkadaşım nekadar gereksiz sorular varsa hep siz soruyosunuz bide insan yazının sonuna bi teşekkür ekler

Tartışmaya yol açacak polemiklerden kaçının!!! (metinler kaldılırdı) Edit: Rocco

X64 bir os'ye x86 program kurulabildiginin ve 32 bit olarak tıkır tıkır çalıştığının bilmem farkindamisin?

Win7 x64'e x86 firefox, winamp, messenger, vlc vs. yükle ve sonucu paylas mumkunse? Sistem itanium tabanli ise x64 yazılımdan baskası çalışmaz diye biliyorum. Onda da yanlis biliyorsam duzeltin.

Eğer x86 oldugu için programları kuramaz ve hata alırsan buraya gelip "gereksizce" çemkirmeni belki manali bulabilirim. Yok eğer sorunsuzca Program Files (x86) ya kurulur ve çalışırlarsa eh o zaman artık ...

Edited by Rocco
Gereksiz Tartışma sebebleri...

Ne kadar 32 bit Proglamları 64bitte çalışsada 64 bit'in sistem klasörü ayrıdır(SysWOW64). Hatta regedit'i bile farklı . bunları sözlememin sebebi bazı programlar ne kadarda 32 bit de çalışsada 64'bit bileşenlerine istek duyar. örneğin Messenger Live 2011.

Edited by Rocco

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

kurulduktan sonra güncellemelerde KB2520039 gözüküyor mu?

Problemi çözdüm. msp patchler eksik kurulduğunda KB2520039 güncellemesini Windows Update'de göstermeye başlıyor...

Edited by dstk

• 2 months later...