Jump to content

Games for Windows Live & NVIDIA PhysX

osman fatih

Recommended Posts

Microsoft Games for Windows Live 3.5.88.0

sfhxjk.jpg

Windows için oyun-Oyunları sağlar LIVE Redistributable - Games for Windows Live deneyimini yanı sıra, Games for Windows dahil olmak üzere, out-of-oyun deneyimi sağlar.

Nvidia PhysX_9.10.0514

ic4jmo.jpg

NVIDIA ® PhysX ® teknolojisi, oyun daha önce hiç görülmemiş bir gerçekçilik unsuru ekler.

NVIDIA ® GeForce ® GPU ile PC'nizde, deneyim dinamik PhysX ® yanan patlamalar, reaktif enkaz, gerçekçi su, ve gerçeğe yakın bir karakter gibi efektler sunar.

http://www.mediafire.com/?vajxebyrd1d3g1c 

Boyut: 50,0 MB

MD5 : 6F8F4CA7431188C1E69EEBCA773D9439

Edited by osman fatih

• 1 month later...

Hayır oğuz bu gfw live eklentisi oyun değil yeni çıkmış bir çok oyun artık online hesap ile giriş yapıp bu hesap üzerinden pc,de save yapmakta olduğu gibi aynı zamanda bu eklentiler olmadığında çalışmamaktadır.

NVIDIA ® PhysX Eklentisi ise aynı şekilde online değil ama muhakkak pc,de kurulması gereken bir eklenti bir çok oyun setup ile kurulması esnasında pc,de yoksa bu eklentiyide beraberinde kurmaktadır Ati-Nvidia fark etmez her ikisi içinde gereklidir.

Benim elimdeki bir çok oyun kurulu haldedir format attıkdan sonra sadece bu eklentileri kurmam bahsi geçen oyunlar için yeterlidir.

Tabi live chat proramı ile aynı zamanda yazışmada yapılabilmektedir ama bunu pek kullanan yok sanırsam.

Rica ederim oğuz eksik açıklama olmuş aslında ben bu uygulamanın bir çok kişi tarafından bilindiğin düşünmüştüm yanılmışım. : )

-----------------

Bir kaç oyunda eksik uygulama olduğunu fark ettim ve bazı eklemeler yaparak çalışmayı güncelledim.

Eklenenler.

Windows Live ID Oturum Açma Yardımcısı 6.5

game for windows client

Edited by osman fatih