Jump to content

Mimo's sayfasını ne zaman 10.08.2010 tarihine günceller?

oguz

Recommended Posts

Selamlar,

Microsoft'un her ayın salı günleri çıkardığı rutin güncellemeleri yayınlandı ve bu postada epey fazla güncelleme var (total 35mb!)

Fakat mimo's un sitesi (http://mimo.zxq.net) hala eski tarihli yayında (Update-list 2010-08-03, Xp-List 2010-08-03 görünüyor) Yeni 10 ağustos 2010 tarihli güncellemeleri ne zaman sayfasına ekler ve listeyi güncelleyecek diye mail atmak istedim ama mail adresi, iletişim bilgisi vs göremedim?

Durumu mimo'ya nasıl sorabiliriz veya sorabilecek biri varmı?

Edited by oguz

müsait olduğu en kısa zamanda günceller merak etme. o da biliyor MS'nin güncellemeleri ne zaman çıkardığını. msfn.org' daki hfslip bölümündeki konusundan kendisine ulaşabilirsin.

http://www.msfn.org/board/topic/140336-introducing-the-file-checker-hfslipfc-for-hfslip/

bugün bi mesaj bırakmış en son;

bugünlerde yapacak çok işi varmış ancak listeyi ve file-checkerı mümkün olan en kısa sürede güncelleyecekmiş.(bugün olur umarım diyor)

Yine yardımıma koşan @ZEUS dostum çok teşekkür ederim ilgine. Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne zaman update edecek mimo efendi.

Bu arada file checker anlatımın çok işe yaradı binlerce defa teşekkür etsem azdır sana dostum. Ama işin içine girip ince detaylara gömülünce birkaç "bug" yakaladım güncelleme sayfası ile file checker scriptinin söyledikleri ile "birbirini tutmayan, birbiriyle örtüşmeyen" Bilmem iletmek gerekir mi bunları kendisine?

Ör: Update sayfasında eski ve geçersiz gözüken bir kbb dosyası için script'in "bu dosya eksik hani nerede" demesi gibi :)

Edited by oguz

• 2 weeks later...