Jump to content

elixirs

Members
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male
 • OS
  Windows XP Pro
 • Country
  Turkey

elixirs's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. bende de ie8 masaüstünde ilk anda var fakat sonradan otomatik siliniyor ama XP SP3 sorunsuz güncel. Yapman gereken mesela benim gibi "hızlı başlatı göster" dersin ve sonra ie8 in üstünde sağ tık kısayol oluştur diyip onuda masaüstüne sürüklersin çok önemsiyorsan yani yada FireFox kur netten masaüstü olsun Ayrıca forevershare önceki sorun içinde şunu diyim,doğrulamadan geçmediyse orginal XP ve ona uygun serialinde sorun var :)VE burası Wincert=Win-Cert=Windows-Certificated Site =Yani yasak crak mrak burda Ve benim kendi sorunum: gececi_78 Senden özel yardım almam gereken önemli bi sorunum var bana hiç degilse mail adresini özelden atarsan mail yaza bilirim?
 2. tşk hemen denemeye başlayalım bakalım yine sorunsuz mu
 3. Yeni update pack ile gercek format attim, gececi78'arkadasimizin Paketlerine ek olarak sirayla -Dotnet-X-Force -msn2009 -Java20-X-Force -Hashtub-osman -MS_VisualPacks_Addon -Winrar.3.8 -Foxit3-Alien Birkac gundur kullaniyorum;kusursuz calisiyor.. gececi78'e tesekkur.
 4. Hawker bende Winrar yeni versiyon isterim Hala Winrar v3.8 i kullanıyorum :S Dahada isterim katılımsız;mesela messenger,Foxit reader, yeni versiyon katılımsızları iyi olurdu.
 5. Son update pack ile format attım ve 2 adet sorunum oldu. 1. si Formattan sonra ilk kullanımda IE8 simgesi masaüstünde varken 2. restart dan sonra simge açıldıgında kendiliginden gözümün önünde yok oldu.Bu bi sorunun göstergesimidir? 2. si ise benim için ciddi idi;Kullanacağım programları sırayla kurup deniyordum programlardan biri şöyle bi hata verdi "An error occuered for starting......This app requested Runtime..." gibi bişeydi (resmini çekmeyi unutmuşum,koyacaktımda) Note:Microsoft C++ Runtimelibrary NERO8360 içinden gelip kurulmustu daha öncesinde zaten) Ve program her açılışta bu hatayı verip kapanıyor başlamıyordu. Bende yeniden format atıp yeniden yukledim herseyi ve aynı sırada kurdum programları fakat şu anda hata sız stabil calisiyor. 1. ve 2. hatalar önemlimidir,önemliyse sorunun kaynagi sizce ne olabilir. Not: Katılımsızlar bunlardı Gececi_78 arkadasımızın 5 addonu + Dotnet-X-Force + msn2009 + Java18-X-Force + HashTub3-Allen + Foxit3-Allen...
×
×
 • Create New...