Jump to content
ZEUS__

.NET Framework 4.5.1 Full x86/x64 - 1 Mart 2014

Recommended Posts

.NET Framework 4.5.1 Full x86/x64 AIO Add-on

*Bu paket linkteki konudaki @ricktendo64 'ün yapmış olduğu paketin derlemesidir. Yalnızca Türkçe dil paketi ekleyip, /ai switchi ile paketledim ve çıkarma ekranı gizlemek için config.txt'de düzenleme yaptım.
http://www.wincert.n...x64-10-27-2012/

* 1 Mart 2014 itibarıyla günceldir.
* Bu paket güncellemeleri önceden entegre edilmiş(teşekkürler komm, McRip, PointZero) x86/x64 .NET Framework 4.5 yükleyicisinin full versiyonunu içerir. Slim denmesinin sebebi orjinal MSI yükleyici dosyalarının gereksiz kurulum artıklarının çıkarılması sebebiyle düzenlenmiş olmasıdır (özel teşekkürler yumeyao, dumpydooby) .. Bu HDD/SSDnizde 200+MB daha az yer kaplayacak.
* Diğer bilgiler için yukarıdaki linkten faydalanabilirsiniz.
* @ricktendo64'e bu bölümde paylaşmamıza izin verdiği için teşekkürler/Thanks to @ricktendo64 to allow for sharing this add-on on Turkish section.
Desteklenen işletim sistemleri: Windows Vista/Server 2008 SP2 x86/x64 or Windows 7/Server 2008 R2 SP1 x86/x64

Windows XP desteklemez. XP uyumlu son .net framework sürümü .NET Framework 4'tür.

Windows 8'e gömülü gelir.

KATILIMSIZ KURULUM:
md5.png => 99B50C3B2E297DE2EDA0F227021FC28B

boyut.png => 51,91 MB
Katılımsız kurulum indirme linki ==> indir.png

NOT: WPI'da denenmiştir. SVCPACK olarak denemedim. Denerseniz sonucu paylaşın lütfen.

NOT: 4.5.1 sürümü 4.5 sürümünün yerine geçmiştir.

Dostum @Zeus,

Paketi güncelleme imkanın olursa bir ara memnun oluruz (8 Ocak güncellemeleri)

iyi bayramlar, kolay gesin

Zeus hocam günaydın nasılsın ? yine 2 tane güncelleme geldi net fremefork 2.0 ile 4.0 olana :( acaba bu paketleri nasıl yaptıgını anlatma durumun varmı ? ben DXUPAC ile ie8 ve wmp11 i addon yapabiliyorum ama digerlerinde henüz başarılı olamadım :( yardımcı olursan sevinirim...

iyi bayramlar, kolay gesin

Zeus hocam günaydın nasılsın ? yine 2 tane güncelleme geldi net fremefork 2.0 ile 4.0 olana :( acaba bu paketleri nasıl yaptıgını anlatma durumun varmı ? ben DXUPAC ile ie8 ve wmp11 i addon yapabiliyorum ama digerlerinde henüz başarılı olamadım :( yardımcı olursan sevinirim...

teşekkürler, iyiyim. sizde iyisiniz inşallah. net framework paketlerinin ilk mesajlarında kullandığım kaynakların linki var, 3,5 için konuda verdiğim script işi yapıyor, 4 ve 4,5 içinde @ricktendo'nun paketlerini konuların ilk mesajında bahsettiğim gibi katılımsız parametre ile paket yapıyorum yeniden.