Jump to content

Windows Media Center Türkçe

Archeronx

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 9 months later...

selamlar çok uzun zaöamdor buraya yazı yazılmıyor anladığım kadarı ile, ben daha önce yöntemi bulan kişiyi tam hatırlamıyorum ama ricktendo64tü sanırım bu arkadaşın yöntemi ile yani sadece mce için gerekli dosyaları xpcdsine kopyalayarak xpyi mceye çeviriyorduk ancak ordaki sorun xp türkçe mce ingilizceydi ve bu şekilde entegre edildiğindende türkçeleştirme yapılmıyordu, askere gitmeme yakın MrNxDmX arkadışımız bu konu üzerinde çalışmaya başlamıştı ama oda yarım bırakmış, devamını siz getirmişsiniz ancak askerde olduğum için deneyememiştim, gördüğüm kadarı ile sadece mce var ve türkçe bu çalışmanız için teşekkür ederim, ancak aklımdakini deneyen noname in problemi yani tabletpc, sonic, plus eklentilerini bu pakete eklemek için bi açıklama yapmamışsınız, ayrıca noname in yine benim yöntemimi denemesi sonucunda karşılaştığı problemde cvpsız kalmış acaba, birde şu bazı arkadaşların canını sıkan .net sorunu var acaba paketi geliştirerek üzerine ;

tabletpc, sonic, plus eklentilerini,

mce2005,vista veya win7 olarak ve

.net için eryenle veya başka bir aio yapımcı arkadaşla çalışarak komple bi paket haline getirme şansınız varmı acaba???

Edited by Acces Netdede