Jump to content

VirtualBox v4.3.14-95030

osman fatih

Recommended Posts

VirtualBox v4.3.14-95030

qnmxxs.png

OnePiece,nin DXUPAC çalışması ile oluşturulmuş bazı düzenlemeler eksradan yapılmıştır .By OnePiece,ye teşekkürler.

Virtualbox, birden fazşa işletim sistemi kullanmak isteyenler için yapılmış "Sanal PC" programlardır.

VirtualBox sayesinde ana işletim sisteminize hiçbir zarar gelmeden sanal bir harddisk oluşturarak kullandığınız işletim sisteminin üzerinde başka bir işletim sistemi deniyebilirsiniz.

Yazılımı benzer programlarından ayıran özelliği hem Windows hemde Linux sistemleri üzerinde çalışabilmesinin yanında birçok sistemi desteklemesidir.

Kendisi ile aynı görevi yapan üçretli programların özelliklerine sahip olmasına rağmen tamamen ücretsiz olması yani sıra hemde açık kaynak olmasıdır.

x64

Boyut:23,8 MB
MD5: 1a649f35e43ca6988136f736cf854976
x86
Boyut:20 MB
MD5: bf911cce063b8dc37944b18bd8e58e6d

Edited by osman fatih
Güncelleme

• 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Güncellendi.

----

@oğuz

Kardeşim geç cevap için özür dilerim.

Bidiğiniz gibi normal setup kurulum içinde sistemi tanıması ve kurulum aşamasında gelecek uyarı ve değişiklikler için gelen bir takım seçenekler vardır.

Bunda ise sistem belirlenmiş ve olması gereken kurulum direk verildiği gibi katılımsız kurulum yanında addon özelliği .msi dosyasına eklenmiştir.

Bunlardan ziyade benimde boyutu düşürmek için yaptığım değişiklikler vardır nerdeyse hiç bir kullanıcının aramayacağı şeyler faydası olması temennisiyle.

Selam ve Du'a ile...

• 3 weeks later...