Jump to content

asiay

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • OS
  non-selected
 • Country
  Turkey

asiay's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Xp Final viso Ligt Hiçbir Reklam yokdur :giveheart: Düzenlenen resler asctrls.ocx bootscr cards.dll explorer.exe extmgr.dll freecell.exe logonui.exe migload.exe msgina.dll mshearts.exe mydocs.dll regedit.exe regedt32.exe rstrui.exe setupapi.dll shell32.dll shimgvw.dll sndvol32.exe sol.exe spider.exe taskmgr.exe themeui.dll timedate.cpl user32.dll winbrand.dll winmine.exe wmploc.dll wordpad.exe Özetle maus ikonları bliss tema resmi iconlar win7 açılış kapanış sesleri mavi boot ekranı wintbull kurulum ekranı oebe ekranı komple yenilendi. stabil vede hızlı az res dosyası oldu için kasma yapmıor shell32 fazla dialoglar çıkarıldı daha stabil ve yamalandında şişme yapmıor. Kendinizde res dosylarını restorator 2007 ile editliyebilirsiniz. Kullanılan programlar winntbbued 7zip restorator 2007 winntbbued IcoFX iconlar için toplu işlem yapıor ücretssiz güzel. :giveheart: Toplam 15.6 mgbyte Kendi yapımımdır.Benzior demeyin.Win 7 görselği var amaç sizin iconları ve diğer scriptleri rahatca editlemeniz.Çok dosya var hangisni editliyelim diyenler oluyordu bu yüzden kısa sade shell 32 fazla dialoglar silindi orjinal xp sp3 kadar basit vede sadedir. Başka bir paket yayınlanmıyacak vede değiştirilmiyecekdir kendinizde yapabilirisiniz. 2011 hatırası özetle :giveheart:
 2. Kullanmanızı tavsiye etmem sistemi kasıor.
 3. Mesaj düzeltirken yeni mesaj oluşdu tnctr de biri canımı sıkdı
 4. Ark paket senin paket sadece ben sınırsız titreşim ekledim katılımısız olarak paylaşdım emek senin emek mesajımı düzeltim yazim :giveheart:
 5. Msn 2009 Arklar acronis 2010 da denendi msi hatası vermior backuplarda. Msn sorun yokdur :thumbsup_anim:
 6. Msn 2009 Bu msn eko arkadaşımın msn dir sadece sınırsız titreşim patchladım yeniden arşivledim Window Live Messenger 2009 V14.0.8089.726 güncell Katılımsızdır Windows Live Oturum Açma Yardimcısı Windows Live Contacts (kişiler) winamp ne dinliyorum plugin aimp2 ne dinliyorum plugin patch edilen msn çoklu oturum açma reklamlar kaldırıldı en yeniler bölümü kaldırıldı dosya gönderme sınırı kaldırıldı sınırsız titreşim http://www.mediafire.com/download.php?yhcjzyynzju MD5 = 17DCA39E13804F3691233BB20C0ABA35 Arklar acronis 2010 da denendi msi hatası vermior backuplarda. Msn sorun yokdur :good:
 7. Ark buna sınırsız titreşim eklemrisin Paylaşımİ
×
×
 • Create New...