Jump to content

XP SP3 AIO G

Recommended Posts

tekrar denıyorum arkadasım umarım opuc.dll hatası almam devamını beklıyoruz bu claısmalarının. tesekkur ederım

edit: linki goremedım sanırım guncellenıyor.. beklıyoruz

Edited by dryusufbal

@ultimatefe: Microsoft Silverlight'ı Devre Dışı Bırak eklentisini kullanmayın. Bu eklentileri yeni paketle uyumlu hale getirdikten sonra yayınlicam...

@hepsi1lesme16: XP iso'su i

Yeni paket için teşekkür ederim, Nlite ile entegre ettim ve sanalda denedim. Hiçbir sorun göremedim.

Beraberinde kullandığım eklentiler:

(Bu arada bu eklentileri Nlite ile değil Rvm ile entegre ettim, hexpatch addonları nlite ile sorun çıkarabilirdi)

(not: windowskataloğu silinmedi sanırım yeni paket ile uyumsuz?)

Uyumsuz olabileceğini tahmin ettiklerin var ise fikrini beklerim.

AR_Enhanced_RightClick_AddOns_v4.7z

AR_Remove_Microsoft_Update_AddOn.7z

AR_Remove_Microsoft_Update_Catalog_AddOn.7z (işe yaramadı ama önemli değil..)

AR_Remove_OUE-OGA_AddOn.7z

AR_Show_IEDesktopIcon_AddOn.7z

AR_Windows_Hosts_Replace_v1.3_AddOn.7z

KopyalamaSepeti_Addon.7z

AR_USP10_v1.626.6002.18005_AddOn.7z

PatchAddon_SFC_OS_v14.7z (sfc yaması paket içerisine vardı sanırım ama belirtmemişsin, yine ekledim zararı olmaz)

PatchAddon_TCPIP_100_v14d.7z

PatchAddon_UXTHEME_v14a.7z

Ricks_VistaRTMFonts_AddOn_v1.1.7z

Xp gayet iyi durumda. Silverlight içeren sayfalara girdiğimde uygulamalar 1-2 onaydan sonra açılıyor sorun yok.

(not:sistem başlarken boot süresi biraz uzamış gibi geldi ama ne alaka işte belirteyim dedim)

Özelleştirilebilir RightClick_AddOns_v4 sürümün çok güzel kendime göre oluşturdum. Ancak mmm.exe'yi de içerip sistemde de çalışmasına rağmen özel menü yok, işe yaramıyor nedense sanki yüklenmemiş gibi davrandı. Paketle alakası yoktur ama belirteyim dedim. Kopyalama sepetini eklentinden seçmedim NO dedim, ayrı bir real addon ile yükledim kopyalama sepetini, bundan mıdır acaba?

Tekrardan eline sağlık, iyice sıkıldığım bu yaz sıcaklarında böyle güzel bir paketi test etmek çok güzel oldu ve sayısız güzelliğinin yanısıra zamandan kazandırdı yine.

Son olarak sormak istediğim bişey var. Framework yükleyeceksen neden adı dotNET.exe olmalı?

Ben T13 de yüklüyorum ancak svcpack klasöründen değil. Svcpack içerisinde Mars Installer(Wpi benzeri) exe'si var bu çalışıyor ve cd anadizininde bulunan PROGRAM klasöründen listeliyor programları. 30 saniye sayacı var ve Wpi gibi istediğimi seçip kurabiliyorum. Hem dotNET mevzusunu merak ettim ve bu durumda anadizinde program klasöründe olan Framework adı ne olmalı, bir zorunluluk var mı. dotNET olması zorunluluğuna hiç anlam veremedim.

Bir de bu pakette DirectX mart 2009 güncellemesi ve silverlight real addon olarak var sanırım. directX svcpack olmadığı için cd boyutunu daha fazla artırmıyor mu?

Sabredip okuyanlara teşekkürler.

A&R tekrar teşekkürler.

Edited by baris7seven

Senin yaptığın işi niye kötüleyecem A&R kardeşim ne çıkarım var.Eline sağlık güzel bir iş yapıyorsun.Amacım kesinlikle kötülemek değildi öyle anlaşıldı ise hakkını helal et.

Samimi olarak paketini 1.0.1a yı 5 kez denedim her birinde farklı hatalar verdi o yüzden yazmadım.2 kez aynı aldığım hata hdd biçimlendirme işlemini geçtikten sonra kaynağa erişilemiyordu zannedersem.rwm integratör kullanmıştım birde nlite ı deneyeyim.

Edited by selim

@ultimatefe : Kardeş bende aynı hatayı alıyorum ama F_s_M nin hazırladığı paket programları kullandığım zaman oluyor ben şunları kullandım o hatayı aldım :

2-dosyapaylasimi.exe

3-terminalserver.exe

5-volumelisans.exe

Ben testlere devam ediyorum şimdi sadece 5-volumelisans.exe yi denicem bakalım aynı hatayı alacakmıyım..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...