Jump to content

XP SP3 AIO G

Recommended Posts

@KARiKATUR: Sonunda ActiveX sorununu açıklayıcı bir şekilde belirten biri oldu. Panik yok, bu sorun ile ilgili paketi bakıma aldım. ;) X-Force'nin dediği gibi paket halen Beta. Bu tip hataları tespit etmek için Beta adıyla yayınladım sürümü. Sorunu çözdüğümde Beta 2 adıyla yeni paketi yayımlayacağım. Ama tekrar etmemde fayda vardır ki, Microsoft Update ActiveX Denetemini neden yüklemeye çalıştığınızı anlayabilmiş değilim. Madem Microsoft Update'i kullanıyorsunuz, o halde neden MU Kaldır eklentisini kullandınız?

Edited by neOS

@KARiKATUR: Sonunda ActiveX sorununu açıklayıcı bir şekilde belirten biri oldu. Panik yok, bu sorun ile ilgili paketi bakıma aldım. ;) X-Force'nin dediği gibi paket halen Beta. Bu tip hataları tespit etmek için Beta adıyla yayınladım sürümü. Sorunu çözdüğümde Beta 2 adıyla yeni paketi yayımlayacağım. Ama tekrar etmemde fayda vardır ki, Microsoft Update ActiveX Denetemini neden yüklemeye çalıştığınızı anlayabilmiş değilim. Madem Microsoft Update'i kullanıyorsunuz, o halde neden MU Kaldır eklentisini kullandınız?

Microsoft update hiç sevmem çünkü entegre edilmiş office 2003 updatelerini tanımıyor ve sistemi taraması çok uzun sürüyor. hatta sen daha paket işine girmeden 4-5 kez nesimden MU nasıl kaldırabiliriz diye taciz ede ede sağolsun remove eklentisi yayınladı.

Senin de ilk cümlende söylediğin gibi açıklayıcı olsun diye tüm ekran görüntülerini örnek olarak koydum. Çünkü KİMSE böyle bir problemin varlığını kabul etmiyordu. yoksa ben sadece banka activexlerini yüklüyorum ki herkes takdir ederki bunlar hayati öneme sahip. Ayrıca bu problem beta pakete has değil daha önceki pakette de var. Sana ek iş çıkardık ama paket böylece mükemmel hale gelecek. Uğraşların için çok teşekkürler.

Edited by KARiKATUR

@Karikatur

Office update kapatıldı. Artık mecburen microsoft update kullanılıyor.

onun da gayet farkındayım. yine de microsoft update i sevmiyorum. taraması çook uzun sürüyor. belki benimki gereksiz bir direnç ama:) sistemimde rollback yüklü. önce microsoft update'i kurup güncellemeleri kontrol ediyorum. güncellemeleri download edip sistemi geri yükleyip güncellemeleri elle kuruyorum.

Paket yoluyla olmazsa senin addonu indirip diğer güncellemeleri tek tek nlite ile entegre edeceğim sanırım. Belki yeri değil ama senin dotnet paketi de harika. ellerine sağlık mükemmel işler çıkarıyorsun:)

Kusura bakmayın konu niye saptı anlamadım :unsure:PROBLEM IE8 de ACTIVEX ÇALIŞMAMASI. benim update tercihlerim değil. :g:

Edited by KARiKATUR

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...